Polonya Uluslararası Evden Eve Naklİyat

MARSLI Uluslararası Evden Eve Nakliyat şirketimizin Avrupa kategorisinde yer alan Polonya,Orta Avrupa'da bulunmaktadır.Başkenti Varşova'dır.Avrupa Birliği üyesi olan Polonya'nın pek çok limanı bulunmaktadır.Bu sebeple taşımacılık hizmetleri,hem kara yolu,hem deniz yolu,hem de hava yolu ile sağlanabilmektedir.

Hemen hemen diğer tüm Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Polonya'da da,çok çeşitli sebeplerle,Türkiye kökenli vatandaşlar yaşamaktadır.Diğer belli başlı Avrupa ülkelerindeki kadar yoğunluk olmamakla birlikte,bu iki ülke arasında da,göç söz konusudur.

Türkiye'den Polonya'ya veya Polonya'dan Türkiye'ye evden eve nakliyat ihtiyacınız olduğunda,şirketimizin Avrupa bölge müdürlüğü,sevkiyat programınızı hazırlamakta,eşyalarınızın uluslararası nakliye uygun hale getirilmesi ve yüklenmesinin ardından,gümrük işlemleriniz sonlandırılmakta ve sevkiyat programına uygun bir şekilde varış adresine teslim edilmektedir. Çoğu müşterimiz,detaylarla uğraşmak yerine,nakliyenin her aşamasında,şirketimizin vermiş olduğu hizmetlerden faydalanmaktadır.Çift yönlü gümrükleme işlemleri,varış adresinde eşyaların içeri taşınması,kurulumu ve yerleştirilmesi bu hizmetlerden birkaçıdır.