İspanya Uluslararası Evden Eve Naklİyat

MARSLI Uluslararası Evden Eve Nakliyat şirketimizin Avrupa kategorisinde yer alan İspanya,Avrupa'nın Güneybatısında,İber Yarımadasında yer alır.Başkenti Madrid olan İspanya,aynı zamanda Avrupa Birliği içinde yer almaktır. İspanya,gerek coğrafi konumu,gerek ise yüzyıllara dayanan tarihi ve kültürel mirası nedeniyle,denizciliğe çok önem veren bir ülkedir.Çok önemli limanlara sahiptir ve bu da ülkeyi uluslararası deniz taşımacılığı alanında stratejik bir konuma getirmiştir. Türkiye'den İspanya'ya veya İspanya'dan Türkiye'ye evden eve nakliyatlar,hem deniz,hem kara,hem de hava yoluyla gerçekleştirilebilmektedir.Bu tercih eşyaların miktarına ve niteliğine göre,müşteri ve uzman danışman ekibimiz arasında yapılacak istişareler sonucunda birlikte belirlenmektedir.

Sevkiyat programınız titizlikle hazırlanmakta,her aşamasında bilgilendirme yapılmakta ve nakliyenizin en başından sonuna kadar kusursuz bir şekilde sürdürülebilmesi için gereken tüm çalışmalar yürütülmektedir.

Uluslararası nakliyatta bilgi ve deneyim çok önemlidir.Gerek eşya ve malzemelerin hazırlanması ve yüklenmesi,gerek ise her ülkede farklı şekilde uygulanan gümrük mevzuatı ve gönderim koşullarına uygun bir şekilde gümrükleme işlemlerinin tamamlanması,olası hasarların ve bürokratik engellerin önüne geçmek açısından son derece önemlidir.