Evden Eve Nakliyat Sektörü

Türkiye'de evden eve nakliyat sektörünün dünü ve bugünü incelendiğinde,yine de önemli bir aşama kat ettiği söylenebilir.At arabasıyla başlayan ve motorlu taşıtların yaygınlaşmasıyla görece düşük kaliteli araçlar ve malzemelerle yapılan bir hizmetten söz edebiliriz.

Paketleme ve ambalajlama denildiği zaman variller ve battaniyeler akla gelirdi hep.Araçlardan indirilen variller gelişigüzel bir şekilde doldurulur,tüm eşyalar battaniyelerle sarılarak araçlara yüklenirdi.Tabiki varış adresinde de variller gelişigüzel bir şekilde boşaltılır,battaniyeler eşyalardan sökülür,serbest kalan eşyaların yerleştirmesi yapılırdı.Kırılacak eşyalar tek tek paketlenmek yerine özensiz bir şekilde gazete kağıtlarına sarılır ve varillerle(bidonlarla) taşınırdı.

Günümüzde ise hala,çok yoğun olmamakla birlikte,bu tarz taşımacılık,maalesef devam etmektedir.Bu da beraberinde,eşyaların hasar görmesi,düşük fiyata anlaşılan taşımalarda nakliye firmasının anlaşılan gün ve saatte taşıma adresine gelmemesi ve/veya çeşitli bahanelerle anlaşılan fiyattan farklı bir fiyatın talep edilmesi gibi sıkıntıları beraberinde getirmektedir.

Bu tarz sıkıntıların yaşanmaması,uluslararası standartlara uygun malzeme ve işçilikle tüm eşya ve malzemelerinizin paketlenerek olası hasarlara karşı dayanıklı hale getirilmesi,işini bilen,eşyalarınıza kendi eşyası gibi titizlikle yaklaşan taşıma personelinin ve dolayısıyla da kurumsallaşmış bir firmanın,hizmet vermesine bağlıdır.

MARSLI Uluslararası Evden Eve Nakliyat,taşımanızın ilk anından itibaren,uzman ekspertiz personeli ,yönetici kadrosu,yüksek modelde ve tam donanımlı araçları,özenli ve bilgili personel kadrosu,eşyalarınızın cinsine ve niteliğine uygun kalite ve miktarda kullandığı malzemeleri ile,size yüksek kalitede hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Yurt içi ve uluslararası nakliye ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede çözüm üretmenin yanı sıra sunduğu ev eşyası depolama ve gümrükleme çözümleriyle de siz değerli müşterilerinin her zaman yanında olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Türkiye'nin her yerinde,geniş şube ve acente ağı sayesinde,evden eve nakliye hizmeti sunmanın yanı sıra,Türkiye'den yurt dışına ve yurt dışından Türkiye'ye evden eve nakliye ihtiyaçlarınızda,hava yolu,deniz yolu ve kara yolu taşımacılık çözümleriyle hizmetinizdeyiz. Bizim için en büyük reklam,müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin referanslarıdır.