Paketleme

Paketleme aşaması nakliyatın en önemli aşamasıdır.Olası hasarların önemli bir kısmı ya paketleme aşamasında gerekli özen ve titizliğin gösterilmemesinden ya da uygun kalitede ve miktarda malzeme kullanılmadan paketleme yapılmasından kaynaklanmaktadır.Bu sebeple Mars'lı Evden Eve Nakliyat'ın konusunda uzman eğitimli personeli tüm eşya ve malzemelerinizin uluslararası standartlarda paketlemesini titizlikle yaparak olası riskleri en aza indirmektedir. Tüm eşya ve malzemeleriniz,uzman personelimiz tarafından,çeşitli ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza altına alınarak nakliyeye hazır hale getirilmektedir.Etiketlendirme ve numaralandırma yapılarak tüm koli ve paketlerin muhteviyatı belirlenmekte ve listelenmektedir.

Kırılacak eşyalarınız,özel beyaz kağıt ve yumuşak havalı naylonlarla sarılıp,dayanıklı kolilere konularak muhafaza altına alınmaktadır.Büyük ebatlı cam ve ayna gibi hassasiyet gösterilmesi gereken eşyalarınız,özel yapım tahta sandıklara konulur,strafor ve köpükler yardımıyla beslenerek paketlenir.

Tüm mobilya ve ekipmanlarınız de monte edilerek uygun boyutlara getirilir.Öncelikli olarak strech ile sarılır.Daha sonra özel bir malzeme olan havalı naylon ve plaka kartonlar ile paketleme yapılır.

Beyaz eşyalarınızın de montesi yapılır,sabitleme vidaları takıldıktan sonra havalı naylon ve plaka kartonlar ile paketlemeleri yapılır.

Avize ve aydınlatma ekipmanlarınız de monte edilerek beyaz kağıda sarılır,daha sonra özel yapım tahta sandıklara yerleştirilerek strafor ve köpükler yardımıyla besleme yapılır.

Tüm askılı elbise ve kıyafetleriniz,"elbise kolisi" olarak adlandırdığımız,ortasında özel yapım bir askı aparatı olan dikey kolilere konularak muhafaza altına alınmaktadır.Diğer kıyafetleriniz ise yatay kolilere yerleştirilerek nakliyeye hazır hale getirilmektedir.Ayakkabı ve çantalarınız tek tek beyaz kağıtlarla ambalajlandıktan sonra özel ölçülerde koliler kullanılmak suretiyle ambalajlanarak araçlarımıza yüklenir.

Paketleme Resimleri

depo
depo
depo


depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo
depo