Hakkımızda

Mars'lı Evden Eve Nakliyat ; profesyonel yönetim kadrosu,güçlü teknik ve mali altyapısı,titiz ve eğitimli personel kadrosu ile 2014 yılında İstanbul Ataşehir'de kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana,sektöründe eksiklikler olduğuna inandığı,profesyonel ve kurumsal çalışma anlayışı,disiplinli ve titiz çalışma sistemi,kişiye özel taşımacılık çözümleri üretmek gibi alanlarda,fark yaratmak ve sektöründeki diğer firmalara örnek olmak adına üstüne düşen görevi başarıyla yerine getirmiş ve bu sayede kısa sürede sektör içinde önemli ve saygın bir yer edinmiştir.

Mars'lı Evden Eve Nakliyat ;kalite odaklı hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmakta,uluslararası standartlardaki çalışma prensipleri ve sektöre getirdiği kişiye özel nakliye çözümleri anlayışı ile kendisini her gün yenilemekte ve geliştirmektedir.

Mars'lı Evden Eve Nakliyat ;fiyat politikasını belirlerken,kalite ve titizlikten ödün vermeden,çağdaş standartlardaki nakliye hizmetini,piyasa koşullarına uygun en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunabilmek için,azami gayret göstermiştir.

Dünyanın neresinde olursanız olun,size özel nakliye çözümlerimiz için bizi arayın...